PARAFIALNE PORADNIE RODZINNE  czynne w formie stacjonarnej

W ramach uzupełnienia nauk przedślubnych należy odbyć 3 spotkania w katolickiej poradni rodzinnej po telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

DEKANAT

MIEJSCOWOŚĆ

PARAFIA

ZGŁOSZENIA  tel/mail

ANDRYCHOWSKI

 

Andrychów

Św. Macieja

532 590 421

Zagórnik

Św. Bartłomieja i Łukasza

508 153 277

 

BIELSKO-BIAŁA
I, II, III

Bielsko-Biała

Św. Mikołaja    poniedziałek i czwartek 18.00 – 20.00

669 225 314

Bielsko-Biała

Najśw. Serca P. Jezusa    czwartek 16.30 – 19.00

510 284 719

Bielsko-Biała

NMP Królowej Polski  środa 18.00 – 19.00

609 915 878

Bielsko-Biała

Chrystusa Króla- Leszczyny

Agnieszka Wróbel-Moś 501 340 431

Katarzyna Zontek 510 284 719

Bielsko-Biała

Św. Maksymiliana – Aleksandrowice   czwartek 18.00 – 19.00

609 915 878

Bielsko-Biała

Jezusa Chrystusa Odk.Czł.-  os. Karpackie   środa 19.00 – 20.00

664 187 325

Bielsko-Biała

Nawiedzenia NMP – Hałcnów   czwartek od godz.17.30

664 187 325

Bielsko-Biała

NMP Królowej Świata – Mikuszowice Śl. 

663 876 260

Bielsko-Biała

Św. Małgorzaty -  Kamienica - poniedziałki od 17 do 19

511 514 459

Bielsko-Biała

Św. Józefa

501 347 919

CIESZYŃSKI

 

 

Cieszyn

Św. Elżbiety

791 186 022

Cieszyn

Św. Marii Magdaleny

791 186 022

Cieszyn

Św. Jerzego  niedziela 11.00 – 12.00

604 994 978 
CZECHOWICKI

Czechowice-Dziedzice

Św. Andrzeja Boboli

Danuta Domaradzka 602 783 716

Urszula Róg 602 655 287

Tomasz Respondek 799 919 810

ISTEBNIAŃSKI

 

 

 

Istebna

Dobrego Pasterza - poniedziałek
latem 18.30 – 19.30
zimą 17.30 – 18.30

604 093 496

Jaworzynka

Św. App. Piotra i Pawła
wtorek 18.30 – 19.30

508 844 275 

Koniaków

Św. Bartłomieja

604 093 496

604 968 881

JASIENICKI

Jaworze

Opatrzności Bożej

600 722 631

JAWISZOWICKI

Brzeszcze

MB Bolesnej   środa w godzinach od 17.30 do 18.30

511 497 919

Brzeszcze

Św. Urbana

511 187 600

Jawiszowice

Św. Marcina    Czwartek

511 497 919

KĘCKI

Kęty – Rynek

Św. Małgorzaty i Katarzyny - wtorek

728 851 853

Kęty

Najświętszego Serca Pana Jezusa

692 310 567
506 340 700

ŁODYGOWICKI

Buczkowice

Przemienienia Pańskiego
I czwartek m-ca 16.00 – 17.00

602 573 404

Bystra Krakowska

Najdroższej Krwi P. J.
I czwartek m-ca 17.30 – 19.00

602 573 404

Godziszka

Matki Bożej Szkaplerznej

609 565 655
797 115 831

Łodygowice górne

Św. Stanisława BM

511 549 367

Szczyrk

Św. Jakuba   III piątek m-ca od 17.30

797 115 831

Wilkowice

Św. Michała Archanioła
II środa miesiąca od 17.00

515 983 912

MIĘDZYBRODZKI

Czaniec

Św. Bartłomieja
wtorek 18.00 – 19.00

504 093 552

MILOWSKI

 

Milówka

Wniebowzięcia NMP

Monika Figura tel.: 694 143 829
Katarzyna Morzy tel.: 505 682 499

Rajcza

Św. Wawrzyńca

698 912 849

OSIECKI

Grojec

Św. Wawrzyńca   II i III poniedziałek m-ca od 17.30

607 757 473

OŚWIĘCIMSKI

Oświęcim

Św. Maksymiliana Kolbego  

798 405 876

Oświęcim

Wniebowzięcia NMP   wtorek 15.30 – 18.00

515 059 415 (po godz. 16.00)

Harmęże

Matki Bożej Niepokalanej

Agata Miler tel. 502 758 566

Magda Kozica tel. 515 059 415

RADZIECHOWSKI

Cięcina

Św. Katarzyny

zgłoszenia tylko smsem
na nr 795485429
lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radziechowy

Św. Marcina    czwartek 17.00 – 18.00

607 707 424

Żabnica

MB Częstochowskiej   I i III środa m-ca 16.00 – 18.00

694 143 829

SKOCZOWSKI

 

 

Górki Wielkie

Wszystkich Świętych

Jolanta Broda 667 750 800

Rafał Ciemała 791 036 965

Skoczów

Matki Bożej Różańcowej na Górnym Borze
środa od 16.00 do 19.00

692 221 377

STRUMIEŃSKI

 

Zebrzydowice

Wniebowzięcia NMP   czwartek 17.00 – 20.00

697 630 435

Ochaby

Św. Marcina   II wtorek m-ca po Mszy św. wieczornej

666 958 239

Strumień

Św. Barbary

506 603 614

Chybie

Chrystusa Króla

514 375 979

WILAMOWICKI

Dankowice

Św. Wojciecha    I poniedziałek m-ca 17.00 – 18.00

660 856 828

Janowice

Św. Józefa Robotnika

660 856 828

Pisarzowice

Św. Marcina

513 158 291

Stara wieś

Podwyższenia Krzyża Świętego

604 469 881

Wilamowice

Przenajświętszej Trójcy

517 741 427

WIŚLAŃSKI

Ustroń

Św. Klemensa

577 662 562
692 962 366

ŻYWIECKI

 

Rychwałd

Parafia św. Mikołaja

660 772 633

Żywiec

Narodzenia NMP    wtorek 18.00 – 19.00

604 958 947

Żywiec

Św. Floriana

698 689 634