PARAFIALNE PORADNIE RODZINNE  czynne w miesiącach LIPCU i SIERPNIU w formie stacjonarnej

W ramach uzupełnienia nauk przedślubnych należy odbyć 3 spotkania w katolickiej poradni rodzinnej po telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

DEKANAT

MIEJSCOWOŚĆ

PARAFIA

ZGŁOSZENIA  tel/mail

ANDRYCHOWSKI

Andrychów

Św. Macieja

532 590 421

 

BIELSKO-BIAŁA
I, II, III

Bielsko-Biała

Św. Mikołaja    poniedziałek i czwartek 18.00 – 20.00

669 225 314

Bielsko-Biała

Najśw. Serca P. Jezusa    czwartek 16.30 – 19.00

604 693 276

Bielsko-Biała

NMP Królowej Polski  środa 18.00 – 19.00

609 915 878

Bielsko-Biała

Chrystusa Króla- Leszczyny   piątek 17.00 – 19.00

501 340 431

Bielsko-Biała

Św. Maksymiliana – Aleksandrowice   czwartek 18.00 – 19.00

609 915 878

Bielsko-Biała

Jezusa Chrystusa Odk.Czł.-  os. Karpackie   środa 19.00 – 20.00

664 187 325

Bielsko-Biała

Św. Maksymiliana – Aleksandrowice czwartek 18.00 – 19.00

609 915 878

Bielsko-Biała

Nawiedzenia NMP – Hałcnów   czwartek od godz.17.30

664 187 325

Bielsko-Biała

św. Pawła - oś. Polskich Skrzydeł

510 284 719

Kozy

Św. App. Szymona i Judy Tadeusza  środa

513 158 291

CIESZYŃSKI

Cieszyn

Św. Marii Magdaleny

791 186 022

JAWISZOWICKI

Brzeszcze

MB Bolesnej   środa w godzinach od 17.30 do 18.30

511 497 919

Jawiszowice

Św.Marcina    Czwartek

511 497 919

KĘCKI

Kęty – Rynek

Św. Małgorzaty i Katarzyny  wtorek 18.30 – 19.30

694 754 331 

Kęty

Najświętszego Serca Pana Jezusa     piątek 18.30 – 19.30

692 310 567
506 340 700

ŁODYGOWICKI

Godziszka

Matki Bożej Szkaplerznej

609 565 655
797 115 831

Łodygowice górne

Św. Stanisława BM

511 549 367

Szczyrk

Św. Jakuba   III piątek m-ca od 17.30

797 115 831

MILOWSKI

 

Milówka

Wniebowzięcia NMP

Monika Figura tel.: 694 143 829
Katarzyna Morzy tel.: 505 682 499

Rajcza

Św. Wawrzyńca

698 912 849

OSIECKI

Grojec

św. Wawrzyńca   III poniedziałek m-ca 17.30 –

607 757 473

Polanka Wielka

św. Mikołaja 669 107 079

Włosienica

Św. Michała Archanioła   II poniedziałek m-ca

607 757 473

OŚWIĘCIMSKI

Oświęcim

Św. Maksymiliana Kolbego   piątek

798 405 876

Oświęcim

Wniebowzięcia NMP   wtorek 15.30 – 18.00

515 059 415 (po godz. 16.00)

Harmęże

Matki Bożej Niepokalanej

Agata Miler tel. 502 758 566

Magda Kozica tel. 515 059 415

RADZIECHOWSKI

Cięcina

Św. Katarzyny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radziechowy

Św. Marcina    czwartek 17.00 – 18.00

607 707 424

Żabnica

MB Częstochowskiej   I i III środa m-ca 16.00 – 18.00

694 143 829

STRUMIEŃSKI

Zebrzydowice

Wniebowzięcia NMP   II piątek m-ca 18.00 – 19.00

Tylko w sierpniu tel. 697 630 435

WILAMOWICKI

Dankowice

Św. Wojciecha    I poniedziałek m-ca 17.00 – 18.00

660 856 828

Janowice

Św. Józefa Robotnika

660 856 828

Pisarzowice

Św. Marcina

513 158 291

Stara wieś

Podwyższenia Krzyża Świętego

604 469 881

WIŚLAŃSKI

Ustroń

Św. Klemensa

577 662 562
692 962 366

ŻYWIECKI

Rychwałd

Parafia św. Mikołaja

728 178 168

 

Żywiec

Narodzenia NMP    wtorek 18.00 – 19.00

604 958 947
600 767 943